Hlavní strana >> Licence
 

F.A.Q. - Otázky a odpovědi - Licence DVDFab

 Jelikož máme již více, než pětiletou zkušenost s prodejem licencí mimojiné k lprogramu DVDFab, zde uvádíme nejčastější dotazy a odpovědi. V tomto článku najdete informaci, která licence by pro Vás měla být vhodna, jak lze přejít na novou verzi atd...

Pokud se chcete dovědět, jak vyřešit problémy s registrací programu (např. program se po registraci stále tváří jako Trial, program Vám hlásí neplatnou licenci, případně máte problémy s převáděním nebo vypalováním v tomto programu klikněte zde

 

 Ztratil jsem registrační klíč pro DVDFab, musím si kupovat program znova?

Ne, pokud máte program koupený přímo od výrobce, můžete po zadání Vaší emailové adresy na stránce http://dvdfab.com/retrieveregkey.htm Vám bude zaslán email s licenčním klíčem. Tento postup lze použít i v případě, že si chcete nechat poslat klíč v novém formátu, pokud jej máte ve starém.

Pokud máte koupen klíč u jiného prodejce, záleží na podmínkách daného prodejce. Např. na http://shop.instaluj.cz jsou regstrační klíče archivovány po dobu několika let, v případě potřeby Vám bude klíč zaslán.

 

Pokud mi skončí platnost licence, musím si ji prodloužit? nebo bude DVDFab funkční dále?

Program je funkční neomezeně dlouho, Všechny licence by měly být funkční bez omezení, k licenci je zahrnut tzv. "subscription" tedy možnost aktualizace programu po určité období. Původně byly licence s aktualizacema na neomezenou dobu.
U verze DVDFab 5 Platinum a DVDFab 5 Gold byly licence s aktualizacemi na 1 rok. U verze DVDFab 6 je možnost volby na 1,2,3 nebo 4 roky, a také na dobu neomezenou. Jakmile tedy uplyne dané období od zakoupení licence, je nutno licenci (resp. Subscriptions) prodloužit (opět je možnost prodloužení o některé z výše uvedených období), pokud budete chtít mít software stále aktuální.

Rozhodnete-li se však program používat v současné verzi, samozřejmě můžete.

 

Jak lze prodloužit platnost licence?

Pro prodloužení licence je nutno znát emailovou adresu, na kterou byla objednána původní licence (mělo by jít pokračovat, pokud dáte na adrese http://www.dvdfab.net/cs/order.htm do polička Renew emailovou adresu)

Pokud jste však měli licenci zakoupenou u některého z českých prodejců, je možné, že byla licence objednána na jinou, než přímo Vaší emailovou adresu. V tom případě, se musíte domluvit s prodejcem. Pokud máte licenci zakoupenou na Instaluj.cz bývá využiván email s číslem Vaší objednávky (jednak jsou zákazníci chranění proti spamům, neboť je jistota, že se k emailové adrese nedostane nikdo další a v případě problémů s doručením licence, ji lze zákazníkům rychle zaslat). Většinou, pokud si koupíte u prodejce, kde jste si koupili původní licenci i prodloužení, neměl by pro prodejce být problém dohledat pod jakými údaji byla vedena původní objednávka.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně licence, zašlete nám email prostřednictvím kontaktního formuláře v kontaktu.